EVENT 50
NAD 50

Na jar 2023 pripravujeme naše exkluzívne podujatie 50 nad 50, zložené z dvoch hlavných častí. Prvou je premiérové zostavenie rebríčka ľudí nad 50 rokov, ktorí pozitívne formovali a stále aktívne formujú dnešné Slovensko. V rebríčku sa primárne zameriame na oblasť ekonomiky a hospodárstva. Neopomenieme však ani kultúru, zdravotníctvo, či šport. Na výbere Top 50 osobností si dáme, spoločne s porotou, extrémne záležať. Neskrývame, že nás inšpiroval Forbes a jeho 30 pod 30. Inšpirovali sme sa s tými najlepšími úmyslami.

Druhou časťou nášho podujatia bude odborná marketingová konferencia o Striebornej Ekonomike. Séria prednášok, workshopov a diskusných panelov sa bude venovať potenciálu generácie 50+. Nejde len o 10 miliárd eur, ktoré ročne minie na spotrebu na Slovensku. Ale o nevyčísliteľnú sumu skúseností, ktorými môže naďalej prispievať k vývoju našej spoločnosti.

Silver Economy hýbe svetom. Marketingoví a reklamní speakri zo CEE, Veľkej Británie a iných krajín sveta nám priblížia tie najlepšie príklady a my sa nimi budeme môcť na Slovensku inšpirovať. Všetkých nás čakajú nové výzvy s pôvodnou posádkou. My v agentúre Silwer, ako správni „Antiagism Fighters“ chceme byť od začiatku aktívne pri tom.

Mám záujem o nezáväznú konzultáciu

Napíšte nám správu a my Vám obratom odpíšeme.